Pondělí

Každoročně se s Adamem a George účastním naší oblíbené prázdninové akce „Jak zas nepojedeme k moři“. Každoročně se průběžně domlouváme, že jakožto parta vystresovaných skoro-třicátníků bytostně potřebujeme alespoň týdenní intenzivní relaxaci, až se všichni společně sejdeme u plánu B, který je o to intenzivnější, o co méně je relaxační. A tak jsem i letos, když mi kolem desáté hodiny večerní na kancelářském PC blikla zpráva od George, že jako jestli teda jedu, přitakal, že jedu.

Mělo mě varovat, když od té doby několikrát průběžně kontrolovala termín  mojí dovolené. Protože letos to, milí čtenáři, fakt vyšlo. V záchvatu paniky, že fakt musím jet k moři, házím do kufru, co mi přišlo pod ruku, a snažím se proti své vůli přesvědčit, že tohle bylo super rozhodnutí a jednou za ně budu určitě děsně moc rád.

Úterý

V letadle sedím vedle dvou holek, který pořád kontrolujou, jestli jsou u jejich sedadel blicí pytlíky. Jestli tam jsou pořád ještě. Jestli jsou tam, co byly před vteřinou. Naštěstí jsou při vzletu jenom hysterický bez dalších fyzických projevů.

Na místě je vedro. Prostě vedro. A ještě taky vedro. Nesnáším vedro, George a Adama.

Středa

Jsou všude a zruinujou vám  jakoukoliv dovolenou. Animátoři! Nabízí hotelovým hostům water sports. Týpek na vedlejším lehátku na ten návrh s přehledem odpovídá: “Se na mě podívej, jak jsem tlustej. Vypadám snad, že bych se chtěl hýbat?”

Ani já se nechci hýbat. Po třetím koktejlu se mi začíná u bazénu i líbit, když tu náhle… Anton aus Tirol. Ideální song, pokud  jste ožralej Němec nebo Ital. Do zblbnutí můžete poskakovat kolem bazénu a řvát “Anton! Anton! Anton!” Pokud navíc mate rádi dostat po držce, stříkejte u toho vodu na lidi, co kolem bazénu ani v nejmenším neposkakujou.

Nesnáším vedro, George, Adama a Antona.

Čtvrtek

Osazenstvo hotelu se střídá. Sexy Italky jedou domů, vystřídány vepřoidní partou Němců. Během prvního dne se pěkně opálili do šunkova a všichni jedou po George.

Přemisťujeme se do hlavního města autobusem s partičkou Čechů. Jali se nadávat na řeckou mentalitu a na to, jak to za ně teď budou muset všechno zaplatit. Asi už na to šetří, protože po první zatáčce tasili ostře nabitý housky s řízkem…

Pátek

Místo zápisků z tohohle dne vám sem zítra vylepím prokrastinační Italku ;)